Soldier-Fun

Twój kolega jest pasjonatem gier? Jeżeli tak, będzie Ci wdzięczny, jeśli zorganizujesz mu wieczór kawalerski w postaci biegania po lesie z bronią. Laser Tag przypomina grę komputerową, z tą różnicą, że gra odbywa się w rzeczywistości, nie wirtualnie. W tym właśnie tkwi przewaga Laserowego Paintballa. W Laser Tag zamiast kulek z farbą, jak to się odbywa w klasycznym paintaballu, mamy do czynienia z falami podczerwieni. Trafiony przeciwnik odpada z gry – jego karabin nie może już strzelać. Na dodatek do wyboru jest kilka scenariuszy przebiegu zabawy – zatem nie jest to bezmyślne bieganie i strzelanie, gdyż mamy do zrealizowania jakieś zadanie. Podczas zabawy posługujemy się bronią będącą repliką prawdziwego karabinu G36C.

Soldier-Fun organizuje Laserowy Paintball w ramach różnych imprez okolicznościowych – wieczory kawalerskie/panieńskie, urodziny, imprezy integracyjne itp.

Zatem jeśli chciałbyś zafundować koledze tego typu przygodę, pełną emocji i adrenaliny, na wieczór kawalerski w Kołobrzegu, skontaktuj się z Soldier-Fun.

Czy może być lepsza zabawa dla mężczyzny pełnego testosteronu?


Soldier-Fun
- -
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 606669998

<